Image Alt

O nas

Hurtownia BOZBI jest rodzinną firmą, która powstała w 1997 roku. Od początku istnienia specjalizowaliśmy się w hurtowej sprzedaży piw, zarówno dużych producentów, jak i małych, regionalnych browarów.

Od 2011 roku poszerzamy naszą ofertę o piwa czeskie, z których wiodącymi produktami są: Holba, Litovel, Steiger, Zubr Prerov , Staropramen – jesteśmy ich oficjalnym dystrybutorem na województwa: małopolskie, świętokrzyskie, oraz podkarpackie.
Współpracujemy również z Zamkowym Browarem Cieszyn oraz wieloma innymi markami, na bieżąco poszerzając asortyment i starając się zaspokoić potrzeby naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo cydry, wina grzane, napoje i wody mineralne – taka różnorodność pozwala nam konkurować z wiodącymi korporacjami i hurtowaniami piwnymi.

Zajmujemy się adaptacją lokali gastronomicznych pod sprzedaż piw lanych (montujemy krany, chłodziarki), przy współpracy z nami zaopatrzymy Państwa lokal we wszystko, co potrzebne do sprzedaży naszego piwa.

Zaufało nam już wielu klientów, nie tylko z Krakowa i okolic, ale również lokale między innymi w Kielcach, Rzeszowie, Sandomierzu, Nowym Targu.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie szczegóły i dostępny asortyment.

Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto nam zaufać

 

– Własny transport.  zapewniamy własny transport wszystko to co dostarczamy do klienta jest rozwożone przez naszych wykwalifikowanych pracowników zapewniając obsługę na najwyższym poziomie
– Systematyczne dostawy od poniedziałku do soboty bez minimum logistycznego na terenie krakowa i okolic zapewniają naszym kontrahentom ciągłość towaru.
– Cykliczne dostawy poza krakowem
– Duża powierzchnia magazynowa zapewnia  stałą dostępność  towarów
– Dostosowywujemy się do do potrzeb klienta (do każdego klienta podchodzimy indywidualnie nie działamy szablonowo)
– Respektujemy każdą formę składania zamówień praktycznie przez 24h na dobę (sms, e-mail, kontakt telefoniczny,)
– Na bieżąco monitorujemy rynek piw dostosowywując się do potrzeb klientów
– Posiadamy w stałej ofercie ponad 150 gatunków piwa zapewniając ciągłość magazynowa
– Realizujemy indywidualne zamówienia na piwa specjalistyczne pod klienta
– Posiadamy wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych  działających na terenie województwa  małopolskiego , śląskiego, podkarpackiego , świętokrzyskiego
– Nieodpłatnie zaopatrujemy nasze lokale gastronomiczne w rzeczy niezbędne do wyszynku piwa lanego.
– Współfinansuje ogródki piwne
– Zapewniamy parasole piwne
– Działamy na rynku piwnym od 1997 dzięki temu zaufało nam wiele znaczących lokali gastronomicznych.